Bize Ulaşın

 
Düzce Engin Nakliyat
Adres
:
Karaca mah. Akçabat Hıdır Nebi
Ekmek Fırını Yanı
Düzce / TURKEY
Telefon
:
+90 535 415 86 27
E-mail
:

Düzce evden eve nakliyat

Düzce Engin Nakliyat siz değerli müşterilerimize güven ve özveri ile hizmet vermektedir. Evden eve taşımacılık konusunda Düzce'nin öncülerinden olan Düzce Engin Nakliyat yeni yaşam alanınıza girerken güven ve rahatlıkla sizlere alanında en profesyonel ekip ile hizmet vermektedir.

Yeni bir hayata mı başlıyacaksınız ?
Yeni bir eve mi taşınmanız gerekiyor ?
Çok fazlamı eşyanız var ?
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Düzce Engin Nakliyat Olarak herzaman yanınızdayız.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve deneyimin vermiş olduğu özgüvenle kaliteli ve sorunsuz işler çıkarmaya devam ediyoruz.

Düzce Engin Nakliyat ve evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmetlerin yanında daha pek çok hizmeti de beraberinde vermekteyiz. Nakliyat taleplerinizi değerlendirirken nereden nereye taşınacağınız, kat durumu, asansör durumu, eşya çokluğu, oda sayısı, varsa çok değerli eşyalarınız gibi konularda bilgi vermeniz zorunludur. Ekspertiz hizmetimiz bedava olup gelecek olan arkadaşlar size gerekli tüm bilgiyi verecektir.

Düzce evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Büro Taşımacılığı

Eşya paketleme

Şehirden Şehire taşıma

Düzce Hamal Hizmetleri

Ücretsiz Expertiz

Ofis Nakliye : Hizmetimiz sırasında kadromuzun yanında sizden bir kadronuzunda taşıma alanında bulunması zorunludur. Ofis nakliye hizmetleri için bedava olan ekspertiz hizmetimiz zorunludur. Paketleme ve etiketleme işleminden önce tüm personel kendine ait özel evrakları kolileyerek not almak zorundadır.

Şehirler Arası Nakliyat : Tüm Türkiye'de Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat talepleriniz Hangi ilden nereye olduğuna bakılmaksızın 48 saat içerisinde gerçekleştirile bilmektedir. Şehirler arası nakliyat konusunda pek çok ayrıntı bulunmaktadır.

Düzce evden eve nakliyat : Düzce içi evden eve taşımacılık taleplerinizi gün ve saat aranmaksızın o gün ve o saat içerisinde gerçekleştire bilmekteyiz. Profesyonel kadro ve sigortalı taşımacılık anlayışımız ile sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz.

Düzce evden eve nakliyat olarak bu hizmetlerin yanında pek çok nakliyat hizmetini de sunmaktayız. 7 gün 24 saat (+90 535 415 86 27 ) telefonla bize ulaşa bilir ve ayrıntılı bilgi ala bilirsiniz. Kadromuz içinde marangoz ve elektronik eşyalar konusunda uzman arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı çelik kasadır. Her hizmete yönelik çeşitliliğe sahip büyük ve küçük boy pek çok aracımız filomuz içerisinde mevcuttur.

Bizler evden eve nakliyat prosedürleri çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bu çerçevede sizlere sunacağımız hizmet için yüzde yüz memnuniyet sağlamamız kendi adımıza zorunludur. Her taşınma işlemi öncesinde sizlerin düşündüğü her şeyi düşüne bilmekteyiz. Bunu yapa bilmek elimizde iken her şeyi başarı ile yerile getireceğimiz şüphesizdir. İşte tüm taşınma taleplerinizde bunu göz önünde tutarak hareket ediyoruz. Eşyalarınızın hiçbir biçimde zarar görmemesi, insanları ürküten ve kaba çalışan kadrosu bulundurmamamız, evinize , zeminine ve duvarlarına da en az eşyalarınız kadar dikkat etmemiz, paketleme işlemini ayrıntılı bir biçimde yapıyor olmamız, avizeleriniz, perdeleriniz, tabaklarınız ve kıyafetleriniz dahil tüm eşyalarınızı özenle naklederek yeni evinizde istediğiniz biçimde yerleştirmemiz şüphesiz sizin aramış olduğunuz portföylerdir. Bizim evden eve nakliyat hizmeti sırasında yerine getirdiklerimizde bundan öte değildir. Ancak tam tamına bunu yapıyoruz. Her ne kadarda vaat edilenler firmalar arasında çok olsa da hizmetimiz yalın ve nettir.

Evden eve nakliyat nedir? Eşyalarınızın taşınmak istediğiniz daire , apart, yada villa türü ikametgahınızdan alınarak paketlenme, demontajı ve montaj işlemlerinin yapılarak siz elinizi sürmeden yeni evinize kurulum işlemlerinin tamamıdır. Bu hizmet sırasında eşyalarınızın güvenliği yetkili firmaya ait olmalıdır. Taşınacağınız firmanın kurumsal olması bu konuda büyük bir ödeme sahiptir. Aksi durumlarda eşyalarınız zarar gördüğünde karşılanmaması, sigorta yapılmaması, eşyalarınızın kaybolması, çalınması, evinize gelen ekibin paketleme işleminin ardından fiyat artırımına giderek sizi maddi anlamda zor durumda bırakması gibi durumlarla karşılaşa biliriniz.

Güvenli Taşıma : Eşya experlerimiz tarafından, taşınacak eşyalarınız için personel ve araç tanımlaması yapılır. Yatak odası, yemek odası gibi mobilya takımlarınız yerinde sökülür ve yeni evinizde tekrar monte edilir.

Tam Zamanında : Biz sadece eşyalarınızı değil, aynı zamanda evinizin sorumluğunu da taşıyoruz. Size söylediğimiz saatte eski ev ya da işyerinizden eşyalarınız alır, yine tam zamanında yeni evinize kurulum sağlarız.

Profesyonel Ekip: Düzce’de evden eve taşıma hizmetinin önemini sizin kadar biliyoruz. Bu sebeple ev eşyalarınız ve siz bizim için oldukça değerlisiniz. Ekibimizdeki tüm personelimiz en az 7-8 yıl evden eve taşımacılık sektöründe faliyet göstermiş kalifiye personelden oluşmaktadır. Eşyalarınızın alınmasından, taşınmasına, yeni evinize yerleştirilmesine kadar her şeyi planlıyoruz!
Copyright © 2016 Düzce Engin Nakliyat